אודותינו

WW3 הוקמה בשנת 2006 על ידי ניל אוסמן במטרה לקדם את תחום הנגישות באינטרנט, עוד הרבה לפני שזו הגיעה 'לכותרות'. החברה מתמחה במתן פתרונות יעוץ והכשרה בתחום הנגישות לחברות אינטרנט וסטארטאפים. שרותי החברה כוללים מגוון מסלולי הכשרה בתחום הנגישות לצוותי פיתוח, אפיון ותוכן, לצד שרותי יעוץ והכנת סקרי נגישות.

לתפיסתנו, נגישות לאינטרנט שלובה היטב ברעיון ובפוטנציאל האינטרנטי - להגיע לכמה שיותר קהלים, ללא תלות בגיאוגרפיה, בשפה, במערכת ההפעלה, הדפדפן או המכשיר של המשתמש וגם ללא תלות ביכולותיו או מגבלותיו הפיזיות.

מבחינתנו, נגישות חורגת מעבר לרציונל עסקי השואף להגיע למקסימום קהלים, עבורנו נגישות היא עמדה ערכית השמה דגש על מניעת אפלייה וקיום תנאים שווים לכולם.

WW3 בתקשורת

הצוות המוביל

ניל אוסמן: מנכ"ל ובעלים, מומחה בנגישות אינטרנט. לניל יש שני יתרונות בולטים המייחדים אותו כמומחה נגישות: א. הוא כבד ראיה (מלידה) ומכיר, מקרוב את עולם הנגישות, קוראי מסך וטכנולוגיות מסייעות אחרות. ב. ניל הוא מפתח צד לקוח עם ניסיון עשיר ומגוון באפיון ועיצוב פתרונות נגישות.

ברק ברכה: מעצב ומאפיין ממשקים מחונן. ברק מקפיד לשמר פער של לפחות 100 אחוז בזיהוי פרטים קטנים "שעושים את ההבדל", פרטים שתמיד לא ברור איך יכולנו שלא לזהות אותם בעצמנו.