השירותים שלנו

סדנת נגישות יומית למפתחים

קהל יעד: מפתחי ווב

באוקטובר 2015 תקנות הנגישות נכנסו לתוקפן. מכאן, כל מפתח צריך להכיר את התקן (WCAG 2.0) על מנת שיוכל לעמוד בדרישות החוק החלות על לקוחותיו.
בסדנה מזורזת זו, עד 10 משתתפים לכל היותר, נקנה לך את כל הכלים הנדרשים כדי שתוכל להתחיל לעבוד על נגישות ולהמשיך לצבור ניסיון וידע על בסיס יסודות איתנים.

פרטים נוספים על סדנת הנגישות שלנו למפתחים

קורס מקיף בתחום הנגישות

קהל יעד: מפתחי ווב

אנו גאים לשתף פעולה עם חברת "netcraft Academy". יחד פיתחנו קורס יחודי בהיקפו ובעומקו והמקצועי. במסגרת קורס זה נקנה לכם את הכלים והידע הדרושים לצורך תכנון ופיתוח ממשקים חכמים שלוקחים את כל קהלי היעד בחשבון.

פרטים נוספים על קורס הנגישות שלנו

סקר נגישות

קהל יעד: חברות אינטרנט, ארגונים וחברות

שירות במסגרתו אנו עורכים סט בדיקות לגילוי פערים בין מצבו הנתון של אתר אינטרנט לדרישות תקן הנגישות הישראלי (ת"י 5668). השירות כולל מסירת דו"ח המפרט את ליקויי הנגישות באתר והכוונה מקצועית לפתרונם.

קרא עוד על "סקר נגישות"

יעוץ נגישות

אנו מספקים שרותי ליווי ויעוץ פרטניים לחברות בהתאם לצורכיהן המיוחדים בתחום הנגישות

למידע נוסף על שרותי היעוץ שלנו

הדרכות פנים ארגוניות בתחום הנגישות

קהל יעד: צוותי פיתוח וצוותי QA

סדנאות הכשרה יומיות לחברות אינטרנט המבקשות להתאים את שירותיהן לכללי המשחק החדשים הנגזרים מחוק הנגישות.
כל סדנאות הנגישות שלנו מועברות על ידי מפתחי צד לקוח מיומנים המכירים את הסביבה הטכנולוגית, האתגרים והאילוצים בהן פועלות חברות אינטרנט.

קרא עוד על סדנת הנגישות לצוותי פיתוח ובדיקות

קהל יעד: מעצבים ומומחי UX

סדנה יומית מרוכזת בה נכיר את קהלי היעד ואת הצרכים המיוחדים להם, נמפה את דרישות הנגישות והכשלים הנפוצים. הסדנה כוללת חלקים עיוניים, תרגול ובחינת דוגמאות קונקרטיות של בעיות נגישות.

מידע נוסף על סדנת נגישות למעצבים ומומחי UX

קהל יעד: מנהלי תוכן ומדיה חברתית

מרבית העדכונים והתוספות מנוהלים באופן שוטף על ידי מקצועני תוכן שונים, אם זה עורכי תוכן, אנשי שיווק או מנהלי מדיה חברתית.

סדנה יומית זו תכשיר אתכם בתחום נגישות האינטרנט ותקנה לכם את הכלים לצורך הגעה אפקטיבית לכלל הקהלים, לצד שמירת האיזונים העדינים בין שיקולי השיווק, הקידום והנגישות.

קרא עוד על סדנת נגישות למנהלי תוכן